533 288 345    biuro@gre.pl    Studio GRE Agnieszka Czerwińska. Częstochowa ul.Dekabrystów 25B lok.57

GreWall

  GREWALL to nasza autorska aplikacja służąca do zdalnego zarządzania zasobami sieciowymi. Jest ona jedną z niewielu aplikacji tego typu na rynku polskim. W większości przypadków administracja siecią ma charakter czysto techniczny i wymaga dużej wiedzy z zakresy zagadnień telekomunikacyjnych oraz informatycznych. GREWALL powstał z początku tylko do użytku wewnętrznego jednakże po tym, jak otrzymaliśmy niezwykle pozytywne wsparcie od użytkowników, postanowiliśmy zaoferować ją szerszemu gronu odbiorców.

  Aplikacja ta jest niezwykle stabilna, na co napewno miał wpływ fakt, iż została ona ekstensywnie przetestowana przed jej finalnym wypuszczeniem na rynek.

  Co wyróżnia nasz GREWALL:

  • Prosty w obsłudze
  • Polski interfejs/dokumentacja
  • Stale testowany i rozwijany
  • Szerokie możliwości konfiguracji
  • Wsparcie techniczne i pomoc

  Zaawansowane funkcje w prostej formie

  GREWALL sprawia, iż obsługa zaawansowanych funkcji serwera staje się dziecinnie łatwa i może jej dokonywać każdy z minimalną wiedzą na temat działania sieci komputerowych. Podstawowym językiem interfejsu aplikacji, jest język polski, jednakże obsługa innych języków może zostać dodana bez żadnych problemów. Dostęp do zaawansowanych funkcji podany jest w przejrzysty i prosty sposób.

  Dołożyliśmy wszelkich starań, aby GREWALL był nie tylko aplikacją niezawodną i szybką, ale również bezpieczną, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotne. GREWALL testowany jest cyklicznie na różnego typu ataki, natomiast wewnętrzna architektura programu oparta o analizę heurystyczną sprawia, że nawet próba przejęcia kontroli nad aplikacją, może okazać się kompletnie bezowocna.

  Jeżeli mieliby Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące GREWALL'a oraz sposobu jego działania, prosimy o kontakt a nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji.

  Jestem zainteresowany